Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик до суду

26 січня 2018, 11:36

В провадженні Іванківського районного суду Київської області перебуває цивільна справа за позовом Приватного акціонерного товариства «Європейський страховий альянс» до Тесленко Дмитра Володимировича про відшкодування збитків в порядку регресу (справа №366/3741/17, провадження 2/366/63/18).

Відповідач по справі Тесленко Дмитро Володимирович викликається до Іванківського районного суду Київської області на 16 січня 2018 року на 09 годину 00 хвилин, за адресою: Київська область, Іванківський район, смт.Іванків, вул.Івана Проскури, буд.14а для участі в судовому засіданні. (головуючий суддя Слободян Н.П.).

Відповідно до ч.3 ст.131 ЦПК України учасники судового процесу зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з’явилися в судове засідання без поважних причин.

Відповідно до ч.11 ст.128 ЦПК України з опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

 

 

Суддя:                                                Н.П.Слободян